Janssen & Philips Development Sp. z o.o.

Cechuje nas Doświadczenie

25 lat doświadczenia w branży budowlanej
  • Campus Veste, Ranst, Belgia
  • Artesis Plantijn University College, Antwerpia, Belgia
  • Tritum Business Center, Gdynia, Polska
  • WZC HOGEVIJF, Hasselt, Belgia

Nasza firma to połączenie ponad stuletniej tradycji flamandzkiego rzemiosła budowlanego oraz nowatorskich rozwiązań architektonicznych i inżynieryjnych młodej, prężnie rozwijającej się polskiej korporacji budowlanej.

Założycielami spółki byli belgijska firma Aannemingen JANSSEN NV, jedna z najstarszych i najbardziej uhonorowanych spółek budowlanych w tej części Europy oraz właściciele polskiej Spółki.

Firmy rozpoczęły współpracę na terenie Belgii, gdzie polscy właściciele podjęli się realizacji kontraktów budowlanych w charakterze Generalnego Wykonawcy stanów surowych obiektów wielkogabarytowych o różnorodnym przeznaczeniu. Wkrótce krąg podmiotów zainteresowanych współpracą rozszerzył się o największych deweloperów Beneluxu, z którymi owocna współpraca trwa do dziś.

Konsekwencją udanej kooperacji stało się utworzenie w 2007 roku wspólnej firmy Janssen&Philips Development Sp z o.o. Obecnie Janssen&Philips Development w 100% należy do Polskich właścicieli.

Doświadczenie w charakterze wykonawcy stanów surowych: 54 budowy w Polsce, Belgii, Holandii, Szwecji, w tym hotele, obiekty apartamentowe, budynki senioralne, szkoły, akademiki, budynki użyteczności publicznej, budynki przemysłowe.

W charakterze Generalnego wykonawcy: 8 budów w Polsce i Szwecji, w tym szeregowe budynki mieszkalne, apartamentowce, domy studenckie.

W charakterze Dewelopera: 2 budynki apartamentowe czterokondygnacyjne w Polsce oraz domy prywatne.

Doświadczenie w Technologii: Od 2006 - ekspert wykonawstwa stanów surowych w technologii tradycyjnej,
Od 2017 – prekursor nowoczesnej technologii prefabrykowanej oraz budownictwa modułowego.

Zbyt niska rozdzielczość.